Pracownie w Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych.

Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych dysponuje 3 nowoczesnymi pracowniami komputerowymi. Odbywają się w nich zajęcia technologii informacyjnej oraz zajęcia w profilu. Jedną pracownią dysponuje Liceum Plastyczne, gdzie uczniowie poznają od podstaw programy graficzne.

Nasze  pracownie komputerowe powstały w ramach projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego: "Pracownie komputerowe dla szkół" oraz "Internetowe centra informacji multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych".


Do dyspozycji uczniów Liceum Plastycznego są również doskonale wyposażone pracownie rzeźby, rysunku i malarstwa, które znajdują się w budynku przy ulicy Waryńskiego 76. W Budynku przy ul. Czarnieckiego znajduje się wyposażone w profesjonalny sprzęt atelier fotograficzne, gdzie uczniowie doskonalą swoje umiejętności w dziedzinie fotografii i filmu.


Nasza szkoła jako nieliczna w Grudziądzu, posiada pełnowymiarową salę sportową, w której odbywają się zajęcia z wychowania fizycznego oraz zajęcia pozalekcyjne. Do dyspozycji naszych sportowców jest też doskonale wyposażona siłownia dostępna również po zajęciach lekcyjnych. Posiadamy również salę fitness służącą uczniom i nie tylko do ćwiczeń i relaksu.


Uczniowie Technikum Fryzjerskiego odbywają zajęcia praktyczne w pracowni fryzjerskiej.


Nasze  pracownie powstały w ramach projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego: "Pracownie komputerowe dla szkół" oraz "Internetowe centra informacji multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych"

 
 

 


  Free joomla themes, forum web hosting.

Stworzona przez ZSBiP