Sukcesy uczniów ZSBiP w ostatnich latach w konkursach i turniejach budowlanych

2017/2018

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

Konrad Budzich - uczeń klasy III ATI miejsce w eliminacjach okręgowych w Bydgoszczy XXXI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

FINAŁ CENTRALNY TURNIEJU „ZŁOTA KIELNIA”

1. Radosław Katlewski – uczeń klasy IIIaz – I miejsce
w kwalifikacji B.18 – wykonywanie robót murarskich
i tynkarskich/tynkarze/;

2. Łukasz Borolewski – uczeń klasy IIIbz – V miejsce
w kwalifikacji B.05 – montaż systemów suchej zabudowy;

3. Sebastian Piencek – uczeń klasy IIIbz – VI miejsce
w kwalifikacji B.05 – montaż systemów suchej zabudowy;

4. Marcin Otolski – uczeń klasy IIIbz – VI miejsce w kwalifikacji B.06 – wykonywanie robot malarsko – tapicerskich.

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

1.Patrycja Dylewska – uczennica klasy IV BT;

2. Marta Firyn – uczennica klasy IV LP.

X MIĘDZYNARODOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY

PN. „DZIEŁA MISTRZÓW INSPIRACJĄ

WSPÓŁCZESNEJ FOTOGRAFII”

organizowany przez Dzielnicowy Dom

Kultury „Bronowice” w Lublinie

1. Maria Domżalska – uczennica klasy II LP – III nagroda

w kategorii wiekowej: 17 – 19 lat;

Inspiracja: Gino Severini „Błękitna tancerka”;

2. Weronika Wróblewska – uczennica klasy I LP – I nagroda w kategorii wiekowej: 14 – 16 lat;

Inspiracja: Vincent van Gogh „Gwiaździsta noc”;

3. Magdalena Małkowska – uczennica klasy I LP

- wyróżnienie;

Inspiracja: Vincent van Gogh „Stary człowiek w smutku”.

XV EDYCJA KONKURSU URZĘDU PATENTOWEGO RP

W WARSZAWIE

na plakat dotyczący ochrony wartości intelektualnej

  1. Aleksandra Kurkiewicz – uczennica klasy II LP
    - wyróżnienie;
  2. Marcelina Gruszka – uczennica klasy II LP
    - wyróżnienie.

2016/2017

1. Karolina Dembek kl. 4LP - III miejsce w Ogólnopolskim konkursie na plakat organizowanym przez Urząd Patentowy RP.

2. Fabian Gadziński z kl. 4aT - laureat XXX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

3. Sylwester Bartnik uczeń klasy 3az  (przygotowany przez panią Grażynę Krezymon i pana Krystiana Skomskiego) zajął II miejsce  w kwalifikacji B.18 (wykonywanie robót murarskich i tynkarskich) w Finale Centralnym Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" w Poznaniu.

4. Mikołaj Dereszewski uczeń klasy IIIbz  (przygotowany przez panią Katarzynę Snuszkę i pana Wojciecha Wojtkowiaka) kwalifikacji B.05 (montaż systemów suchej zabudowy) zajął IV miejsce w Finale Centralnym Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" w Poznaniu.

 

 

2015/2016

1. Krzysztof Koseda - laureat Finału Centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych - Ostrzeszów 2016 r.

2. Piotr Petla - finalista Finału Centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych - Ostrzeszów 2016 r.

3. Krzysztof Koseda - V miejsce w Polsce w finale  ogólnopolskiego konkursu "Poznaj Swoje Prawa Pracy" zorganizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy w Warszawie.

4. Sandra Wentowska - wyróżnienie w V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki.

5. Klaudia Gurbada - wyróżnienie w V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki.

6. Kamil Łupkowski - I miejsce w XLV edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" w zawodzie murarz-tynkarz - Poznań 2016 r.

7. Maciej Leśniewicz - V miejsce w XLV edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" w monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - Poznań 2016 r.

8. Patrycja Becker - I miejsce w kategorii uczniowskiej w XIII edycji konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, ogłoszonego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r

2014/2015

Karolina Michalak - stypendium Prezesa Rady Ministrów

Daria Chylińska - stypendium Prezesa Rady Ministrów

Weronika Kosidowska - Laureatka XXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych - Warszawa 2015 r.

Paweł Truszczyński, Maciej Leśniewicz - finaliści Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia - Poznań 2015 r.

2013/2014

Sara Heberlein - stypendium Prezesa Rady Ministrów
Paweł Kałdowski - stypendium Prezesa Rady Ministrów
Mateusz Rząca i Patryk Barć - zajęcie V i VI miejsca w etapie wojewódzkim   konkursu  dotyczącego kultury bezpieczeństwa   organizowanego przez Państwową   Inspekcję Pracy
Paweł Kałdowski i Patryk Barć -
Laureaci XXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
Adam Stawarz i Daniel Weiner - finaliści Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia:
Jagoda Sycz - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Urząd Patentowy „Ochrona własności intelektualnej"
Zuzanna Domagalska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Urząd Patentowy „Ochrona własności intelektualnej"

 

2012/2013

Przemysław Jaskulski - Laureat XXVI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

2011/2012

Bartosz Kotłowski - laureat XXV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Paweł Kmiecik - finalista XXV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Mikołaj Mielcarski - finalista XXV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Eryk Elwart - III miejsce w LXI Finale Centralnym Turnieju "ZŁOTA KIELNIA" w zawodzie murarz.
Maciej Laszkowski - I miejsce na IV Forum Drogownictwa organizowanym przez ZSB w Bydgoszczy.

 

2010/2011

Radosław Różyński - finalista etapu centralnego (6 m-ce w Polsce)  Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Mateusz Wilangowski - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym Złota Kielnia” w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych.
Katarzyna Malankowska - Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie na Exlibris w Radomiu.

 

2009/2010
Radosław Różyński - Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Mateusz Wilangowski - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym Złota Kielnia” w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych.
Magdalena Karwasz - III miejsce w konkursie fotograficznym "Zycie ludzkie obok nas".
Magdalena Klimkiewicz - Laureatka XIII Ogólnopolskiego Konkursu "Grafika Młodych".



2008/2009
Damian Groszewski - finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Łukasz Szczęsny - II miejsce w Turnieju Budowlanym „Odkrywamy Talenty Budowlane” w Słupsku.
Piotr Cieślik - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym Złota Kielnia” w zawodzie malarz.
Grzegorz Topolewski - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym Złota Kielnia” w zawodzie murarz.
Bartosz Mączkowski - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym Ztota Kielnia” w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych.
Katarzyna Cyniak - finalistka konkursu "Artystyczny Indeks Hestii".
Marta Majk - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym "Zabytek wart poznania".
Żaneta Jeziorska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Exlibris - kraina dzieciństwa".
Urszula Kulczyk - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Exlibris - kraina dzieciństwa".
Magdalena Gamoń - wyróżnienie w konkursie na plakat pod hasłem "Zjednoczeni w różnorodności. Polska w dialogu kultur Europy".
Żaneta Jeziorska - I miejsce w konkursie na logo Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
.

 

2007/2008
Mateusz Chyła - finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Damian Gardzielewski - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym "Złota Kielnia” w zawodzie murarz.
Dawid Nowocieński - I miejsce w konkursie "Grudziądz Foto".
Ariel Chmara - nagroda w antynarkotykowym konkursie plastycznym będącym podsumowaniem akcji "Bliżej siebie, dalej od narkotyków".


 

2006/2007
Roman Szepielak - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym Złota Kielnia” w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych.
Andrzej Wojciechowski - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym Złota Kielnia” w zawodzie murarz.
Paweł Malinowski - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym Złota Kielnia” w zawodzie murarz.
Marta Majk - najlepszy debiutant w konkursie "Grudziądz Foto".
Izabela Niezgoda - finalistka konkursu "Artystyczny Indeks Hestii".

 

2005/2006
Andrzej Lewandowski i Maciej Zdun - finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Maciej Leszkiewicz - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym "Złota Kielnia” w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych.
Mariusz Kołodziejski - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Budowlanym Złota Kielnia” w zawodzie murarz.
Alicja Buzanowska - Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Exlibris w Radomiu.
Anna Żuchowska - wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Exlibris w Radomiu.

  Free joomla themes, forum web hosting.

Stworzona przez ZSBiP