Sport

WYDARZENIA SPORTOWE 2018/2019

 

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI MMA – TIME OF MASTERS W GDAŃSKU


- I MIEJSCE w kategorii juniorskiej zajął NODAR PHATIAN uczeń klasy IAT (3-0, walki wygrane przed czasem),

- III MIEJSCE zajął debiutant KACPER DĄBKOWSKI uczeń klasy IIAT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRATULUJEMY!!!

 


I MIEJSCE drużyny męskiej ZSBiP w MISTRZOSTWACH MIASTA W PIŁCE RĘCZNEJ MĘŻCZYZN (24.10.2018 r.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawodnicy:

Mateusz Knopik (12),

Jarosław Udziński (7),

Bartosz Zawalich (6),

Bartosz Wojciechowski (16),

Denis Pawlak (11),

Piotr Wegner (14),

Jonasz Jabłoński (13),

Emil Jeziorski (4),

Adam Sołtysik (2),

Dorian Łowicki,

Kamil Spychalski (1),

Mariusz Szyszkowski (15),

Paweł Cichaczewski (5),

Konrad Budzich (9),

Mateusz Wiklinski (3),

Artur Kędzierski (8).

 

GRATULUJEMY!!!


Licealiada

w piłkę ręczną chłopców

22-23-X- 2018

Nazwa szkoły: Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych

Opiekun/ trener: mgr Zdzisław Olkowski

 

 

Nazwisko

Imię

Numer

Klasa

Rocznik

ELIMINACJE GRUPOWE

FINAŁ

MIEJSCE I

Bramki

49:19

L.p

ZSBiP-

ZSGH

17:5

ZSBiP-

II LO

11:2

ZSBiP

IIILO

8:3

ZSBiP

ZSE

13:9

1

Knopik

Mateusz

1

IVaT

99

-

-

-

-

-

2

Spychalski

Kamil         br.

12

IIaT

01

-

-

-

-

-

3

Sołtysik

Adam

2

IIaBS

01

1

1

-

-

2

4

Wikliński

Mateusz

3

IIaBS

01

-

-

-

-

-

5

Jeziorski

Emil

4

IIIaT

00

-

-

-

-

-

6

Cichaczewski

Paweł

5

IVaT

99

2

2

2

1

7

7

Zawalich

Bartosz

6

IaT

02

1

-

-

-

1

8

Udziński

Jarosław

7

IIaBS

01

-

-

2

-

2

9

Kędzierski

Artur

8

IIaSB

01

2

-

1

3

6

10

Budzich

Konrad

9

IVaT

99

3

2

-

3

8

11

Łowicki

Dorian

10

IaT

02

-

-

-

-

-

12

Pawlak

Denis

11

IIaBS

01

-

-

-

-

-

13

Jabłoński

Jonasz

13

IIaT

01

-

-

-

-

-

14

Wegner

Piotr

14

IVaT

99

3

3

1

3

10

15

Szyszkowski

Mariusz

15

IVaT

99

4

3

1

-

8

16

Wojciechowski

Bartosz

16

IVaT

99

1

-

1

3

5

Zdzisław Olkowski

 

 

Licealiada ćwierćfinał wojewódzki

w piłkę ręczną chłopców

21-XI- 2018

Nazwa szkoły: Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych

Opiekun/ trener: mgr Zdzisław Olkowski

 

 

Nazwisko

Imię

Numer

Klasa

Rocznik

ZSBiP

ZST Toruń

 

28:14

ZSBiP

CKZiU

Brodnica

21:11

Miejsce I

Bramki

 

49:25

L.p

1

Knopik

Mateusz     br.

1

IVaT

99

-

-

-

2

Spychalski

Kamil         br.

12

IIaT

01

-

-

-

3

Sołtysik

Adam

2

IIaBS

01

-

-

-

4

Wikliński

Mateusz

3

IIaBS

01

-

-

-

5

Jeziorski

Emil

4

IIIaT

00

-

-

-

6

Cichaczewski

Paweł

5

IVaT

99

6

6

12

7

Zawalich

Bartosz

6

IaT

02

1

-

1

8

Udziński

Jarosław

7

IIaBS

01

-

-

-

9

Kędzierski

Artur

8

IIaSB

01

7

5

12

10

Budzich

Konrad

9

IVaT

99

2

3

5

11

Łowicki

Dorian

10

IaT

02

-

-

-

12

Pawlak

Denis

11

IIaBS

01

-

1

1

13

Jabłoński

Jonasz

13

IIaT

01

-

-

-

14

Wegner

Piotr

14

IVaT

99

3

2

5

15

Szyszkowski

Mariusz

15

IVaT

99

2

2

4

16

Wojciechowski

Bartosz

16

IVaT

99

7

2

9

Zdzisław Olkowski

 

Tabela gier

Ćwierćfinał wojewódzki w piłkę ręczną chłopców

GRUDZIĄDZ 21-11-2018

 

 

ZSBiP

Grudziądz

ZST

Toruń

CKZiU

Brodnica

Punkty

Bramki

Miejsce

ZSBiP

Grudziądz

 

 

 

21:11

 

28:14

 

4

 

49:25

 

I

ZST

Toruń

 

 

11:21

 

 

20:21

 

0

 

31:42

 

III

CKZiU

Brodnica

 

 

14:28

 

21:20

 

 

2

 

36:48

 

II

 

Zdzisław Olkowski

  Free joomla themes, forum web hosting.

Stworzona przez ZSBiP