Pierre René – poznajmy się…

EMPIRE OF MAKE UP …zapraszamy do naszego Imperium Makijażu!

Kim jesteśmy?


Pierre René jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od ponad 20 lat pomagamy kobietom wydobyć ich naturalne piękno. Mając tak bogate doświadczenie i własny know-how, z łatwością zamieniamy trendy i pomysły w najwyższej jakości produkty kosmetyczne.

W trosce o wysoką jakość oferowanych produktów nasza firma na stałe współpracuje z najlepszymi za świecie producentami opakowań oraz mas kosmetycznych z Włoch, Niemiec, Francji, Szwecji oraz Hiszpanii.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na polskim rynku kosmetycznym, co zawdzięczamy wnikliwej analizie rynku, doskonałej jakości produktów, wysokim kwalifikacjom pracowników i systematycznej pracy. Takie słowa jak trendy, profesjonalizm, innowacja, jakość, kolor są podstawą kreowania naszego biznesu.

Nasze kosmetyki z sukcesem są sprzedawane w ponad 35 krajach świata, a lista zagranicznych Kontrahentów stale rośnie.

Ogromny nacisk kładziemy na edukację naszych Partnerów biznesowych oraz naszego zespołu zarówno  w tematyce produktowej, wizażowej, jak i biznesowej. Dedykowane programy szkoleniowe, własny system szkoleń internetowych e-learning, mnogość aktywności wspierających odsprzedaż naszych kosmetyków na poziomie punktu handlowego oraz uczestnictwo w największych imprezach branży kosmetycznej w kraju i za granicą przyczynia się do stałego wzrostu sprzedaży produktów ze znakiem Pierre René PROFESSIONAL.

ASORTYMENT

Kosmetyki Pierre René PROFESSIONAL łączą właściwości pielęgnacyjne i odżywcze, skutecznie ograniczamy w nich poziom substancji alergizujących. Ergonomia opakowań, mnogość odcieni oraz nowoczesny design gwarantuje komfort użytkowania. Pragniemy, by nasze produkty spełniały wymagania współczesnej Kobiety w sensie mody, wyglądu, funkcjonalności czy wreszcie skuteczności działania.
Hitem naszej obecnej kolekcji jest Pallete Match System stworzony z myślą o możliwości indywidualnej kreacji zestawów kolorów cieni, róży czy pudrów pod katem urody i upodobań Kobiety. Bogaty wybór 116 cieni, 14 róży i 10 pudrów pozwala stworzyć własną paletę do makijażu.

Moda na manicure hybrydowy zainspirowała nas do stworzenia kolekcji produktów do jego profesjonalnego wykonania Hybrid System at Home, również w domu. Jesteśmy gotowi wyposażyć każdy salon oraz domowe zacisze w pełen zestaw kosmetyków i akcesoriów niezbędnych do wykonania manicure hybrydowego.

HISTORIA

Dynamiczny rozwój firmy w ostatnich 20 latach, rebranding produktów wynikający z obowiązujących trendów kosmetycznych i modowych oraz cykliczne podnoszenie kompetencji gwarantuje naszej firmie stałe miejsce w czołówce dostawców kosmetyków kolorowych w Polsce. Podstawą naszego biznesu jest marka kolorowa Pierre René PROFESSIONAL spełniająca oczekiwania Kobiet oraz zawodowych Wizażystów. Pełna oferta kosmetyków kolorowych w czterech kluczowych kategoriach- twarz, oczy ,usta, paznokcie pozwala kreować makijaże dla wszystkich typów urody i na wiele rozmaitych okazji.

Zalety produktów Pierre René PROFESSIONAL zostały wielokrotnie docenione i wyróżnione znakiem Qultowy Kosmetyk czy Perła Rynku Kosmetycznego.

 

EMPIRE OF MAKE UP …wejdź do naszego Imperium Makijażu!

 

W Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych wielokrotnie gościli przedstawiciele Firmy Pierre Rene organizując dla uczniów naszej szkoły szkolenia i warsztaty.  Galeria zdjęć z warsztatów ........

 

 

 

 

 

Wycieczka szkoleniowa 16-18 maja 2016 Ustka Pierre Rene Professional – Innowacja Pedagogiczna Wizaż, kreowanie wizerunku oraz pielęgnacja dłoni.

Organizatorzy :  Joanna Dołżyc, Piotr Dołżyc opiekunowie : Sylwia Dombek, Małgorzta Podemska.

Wprowadzona Innowacja Pedagogiczna 1 września 2016 z Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych w Technikum Usług Fryzjerskich w ramach wprowadzonych nowych treści programowych poszerzających zakres umiejętności i kwalifikacji o Wizaż, kreowanie wizerunku oraz pielęgnację dłoni. W ramach podpisanej umowy partnerskiej z marką Pierre Rene Professional  uczniowie oraz nauczyciele biorący udział w projekcie mają możliwość poznania technologii w fabryce, całego procesu projektowania, produkcji z zachowaniem najwyższych systemów bezpieczeństwa. Umowa gwarantuje również naszym uczniom 4 szkolenia warsztatowe w roku z trenerem maki – wizażystą. Po pomyślnie zdanym egzaminie uzyskają certyfikat, który zdecydowanie wpłynie na możliwość uzyskania wymarzonej pracy po ukończeniu edukacji w naszej placówce.

 

Po przyjeździe do Fabryki Pierre Rene Professional w Ustce zostaliśmy powitani przez panią Dyrektor Ilonę Spychalską. W pierwszym etapie wizyty w fabryce uczestnicy zostali  podzieleni na 3 grupy zwiedzające fabrykę. Poznaliśmy cały proces powstawania kosmetyków od projektu, składów, opakowań , działów badania jakości, laboratoriów, każda partia produktów jest badana pod względem mikrobiologicznym. Proces powstawania, każdego kosmetyku jest nadzorowany przez komputery i urządzenia, ale w etapie końcowym i tak podlega rygorystycznej weryfikacji przez dział kontroli. Szereg urządzeń wymaga ogromnej precyzji i dokładności osób obsługujących poszczególne linie produkcyjne. Po zaopatrzeniu każdego uczestnika w ubiór ochrony, specjalne fartuchy oraz czepki ochronne, wymagane przez przepisy, które są bardzo przestrzegane. Poznanie procesu produkcji oraz wszystkich jego etapów zostało przyjęte z ogromnym zainteresowaniem. Szereg pytań zadawanych podczas zwiedzania wykazały, że wizyta jest bardzo interesującym elementem pobytu.  Chętne osoby miały możliwość wykonania własnoręcznie szminkę, tusz do rzęs czy cienie do powiek. Przekonali się, że są to czynności wymagające ogromnej precyzji. Poszczególne grupy miały możliwość poznania całej oferty marki w sali konferencyjnej oraz wzorcowni. Można było poznać wszystkie kosmetyki w kranie piękna marki Pierre Rene Professional  aplikując  je na sobie czy koleżance.

Po przyjemnościach przyszedł czas na wiedzę, jako pierwsi mieliśmy możliwość poznać nowości na sezon jesień zima 2016/2017 oraz trendy na wiosna lato 2017. Wiele informacji i technik aplikacji obowiązujących na świecie zaprezentowano nam co było szczególnym wyróżnieniem dla naszych uczniów i nauczycieli. Zostaliśmy przyjęci  bardzo gościnnie, udostępniono nam wszystkie  pomieszczenia, zostało przeprowadzone szkolenie oraz prezentacja, zapewniono nam poczęstunek w postaci serwisu. Dla osób chętnych była możliwość zakupu produktów w specjalnych cenach.

Bardzo miłym zaskoczeniem była niespodzianka dla wszystkich uczestników szkolenia w postaci prezentów przygotowanych przez markę Pierre Rene Professional w postaci 3 produktów. Opiekunowie wycieczki mieli możliwość wyboru 5 produktów z oferty.

W podziękowaniu za tak piękne przyjęcie oraz możliwość odwiedzin siedziby firmy oraz fabryki w ramach podziękowania przekazaliśmy linoryty wykonane przez uczennicę Liceum Plastycznego z ZSBiP.

 

Pierre Rene Professional – marka, która dzisiaj z dumą prezentuje się imponującym logo EMPIRE OF MAKE UP, w historii swojego istnienia łączy produkcję kosmetyku bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie z szeroką, łatwą dostępnością na rynku detalicznym. Posiadając perfekcyjnie opanowane te dwa aspekty, zdecydowała się na bardzo ważny krok – bycia marką profesjonalną, i wykazywania się tym profesjonalizmem we wszystkich dziedzinach: profesjonalnej obsłudze klienta oraz w produkcji profesjonalnych produktów, gwarantujących profesjonalny efekt makijażu.

Bogaty program wycieczki obejmował szereg atrakcji między innymi wycieczka do parku Etnograficznego , zwiedzanie Bunkrów Blumchera, atrakcji Ustki oraz poranne i wieczorne spacery brzegiem morza. W ośrodku mieliśmy do dyspozycji basen, siłownię oraz salę gimnastyczną wyposażoną w szereg urządzeń umilających wypoczynek w czasie wolnym. Był również wieczór z gitarą, grill, inne  atrakcje. Wszyscy uczestnicy wycieczki z wielką niecierpliwością oczekują na ponowny wyjazd szkoleniowy.

Galeria zdjęć z wycieczki........

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  Free joomla themes, forum web hosting.

Stworzona przez ZSBiP